Зустріч у рамках краєзнавчої експедиції учнівської молоді

 18 січня 2022 р. на історичному факультеті Каразінського університету відбулася чергова зустріч з учнями шкіл, ліцеїв та гімназій Харкова у рамках віртуальної краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Мій Харків – моя Батьківщина». Заняття було присвячене ролі архівних та музейних закладів у краєзнавчих дослідженнях.

 Під час зустрічі к.і.н., заступник директора університетського Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька О. І. Вовк (за асистування фахівця ТронькоЦентру, PhD О. М. Янкула) висвітлила для присутніх специфіку архівної системи України, розповіла про фонди центральних та обласних архівів, де зберігаються джерела з історії Слобожанщини та Харківщини, поінформувала про особливості роботи в читальних залах архівних установ. Також відбулася зустріч з завідувачем університетського архіву Л. І. Онацькою та екскурсія до Музею археології Каразінського університету.

 Всього у зустрічі взяло участь близько 50 школярів. Учасники заходу залишилися задоволені візитом до Каразінського університету. Віртуальна краєзнавча експедиція учнівської молоді триває.