Виїзд до смт Дворічна в рамках краєзнавчої практики

 На базі ТронькоЦентру розпочалася традиційна літня навчально-виробнича практика. Керує нею професор С. М. Куделко, начальником бази практики виступає к.і.н. О. І. Вовк.

 2 липня 2019 року студенти разом зі своїми керівниками здійснили подорож до смт Дворічна Харківської області. Силами практикантів була підготовлена невелика екскурсія, а також кольорові буклети, в яких стисло і яскраво були описані історичні та природні принади Дворічанщини.

 У Дворічній на практикантів чекали експозиції районного краєзнавчого музею та музею «Наш великий земляк Ілля Мечников – Громадянин світу». Після цього відбулася піша екскурсія територією національного природного парку «Дворічанський». Тут учасники поїздки мали змогу насолодитися мальовничими краєвидами крейдяних пагорбів та долини річки Оскіл, розширити свої знання про особливості тваринного і рослинного світу цієї місцевості.

 Участь у краєзнавчій практиці дозволяє студентам удосконалити і розширити не лише коло професійних навичок, але і збагатити загальну культуру.