Вивчаємо Харківщину

 24 липня 2017 р. завершилася краєзнавча практика студентів III курсу історичного факультету, яка проходила на базі Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька ХНУ імені В. Н. Каразіна (керівник практики — проф. С. М. Куделко, керівник бази практики — к. і. н. О. І. Вовк). Студенти виконали творчі завдання, які були узгоджені з ними на початку практики і готуються до звітної конференції за підсумками виконаної роботи.

 В ході практики відбулися виїзні ознайомчі екскурсії до Національного заповідника «Гомільшанські ліси», практиканти відвідали меморіал «Дробицький Яр», оглянули Донецьке городище (залишки легендарного міста Донець), відвідали унікальну дерев’яну пам’ятку історії та архітектури XVIII ст. — Свято-Преображенську церкву в селищі Лідне (дані об’єкти розташовані в Харкові та Харківській області).

 Надалі, на основі отриманих практикантами результатів, планується підготовка ряду публікацій, онлайн-виставок, а деякі з зібраних матеріалів стануть частиною бакалаврських робіт і наукових доповідей.