Відбулася шкільна історико-краєзнавча конференція «Харківщинознавство»

 18 травня 2023 р. на базі Харківської спеціалізованої школи № 162 Харківської міської ради Харківської області відбулася шкільна історико-краєзнавча конференція «Харківщинознавство». Її співорганізаторами виступили Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка,  Центральна бібліотека імені І. Я. Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району м. Харкова і Центр українських студій та краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Каразінського університету.

 На пленарному засіданні учасників привітали члени оргкомітету конференції, у тому числі і заступниця директора ТронькоЦентру к.і.н. О. І. Вовк. Вона також провела невелику вікторину до 250-річчя В. Н. Каразіна, переможницями якої стали учениці ХСШ № 162 Альона Павлюк та Кіра Немченко. На секційному засіданні було заслухано 16 доповідей, в яких розглядалися різноманітні аспекти історії Новобаварського району, Харкова та Харківщини.

 Дякуємо всім організаторам та учасникам конференції, а особливо її головній натхненниці, вчительці історії ХСШ № 162 к.і.н. Г. Г. Яковенко. Сподіваємося, що такі цікаві і корисні заходи будуть продовжуватися і в майбутньому.