Урочисте засідання Вченої Ради Каразінського університету

 16 листопада 2020 р. в Каразінському університеті відбулося урочисте засідання Вченої Ради, присвячене 216-й річниці підписання Стверджувальної грамоти про його заснування. Зважаючи на карантинний режим, засідання відбулося в он-лайн форматі.

 З доповіддю «Видатні постаті історії Каразінського університету» виступили ректор, академік НАН України В. С. Бакіров і заступник директора ТронькоЦентру к.і.н. О. І. Вовк. Доповідь була присвячена видатним каразінцям, на чию честь були названі різноманітні наукові терміни, космічні та географічні об’єкти, роди та види рослин і тварин, заклади й організації, премії та нагороди тощо. В ній було показано, що здобутки каразінців здобули справді світове визнання і зробили величезний внесок у розвиток людства.

 Одночасно відбулася презентація другого видання покажчика «Вкарбовані в літопис науки», науковим редактором якого виступив ректор ХНУ імені В. Н. Каразіна В. С. Бакіров, а укладачами – директор університетського Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька С. М. Куделко, заступник директора О. І. Вовк, а також А. В. Григор’єв.