Участь у засіданні міської Топонімічної комісії

 10 травня 2022 р. в онлайн-форматі відбулося засідання Комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища при Харківському міськвиконкомі. В її роботі взяли участь представники Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Каразінського університету. Зокрема, директор ТронькоЦентру проф. С. М. Куделко входить до складу цієї комісії понад тридцять років. Його технічним асистентом виступив фахівець ТронькоЦентру PhD О. М. Янкул, а заступник директора цього ж університетського підрозділу к.і.н. О. І. Вовк вела протокол.

 На засіданні, яке пройшло під головуванням першого заступника Харківського міського голови О. М. Новака було вирішено рекомендувати перейменування чотирьох об’єктів у місті Харкові: Московського району – на Салтівський район, Московського проспекту – на проспект Героїв Харкова, Бєлгородського шосе – на Харківське шосе, Бєлгородського узвозу – на вулицю Героїв Рятувальників.

 Відповідні зміни в топонімічному ландшафті Харкова були затверджені 11 травня 2022 р. на сесії Харківської міської ради.