Участь у міжнародній науково-практичній конференції в Білорусі

 Заступник директора ТронькоЦентру, к.і.н. О. І. Вовк взяла участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми джерелознавства (до 110-річчя заснування Вітебської ученої архівної комісії)». Захід відбувся 25–27 квітня 2019 року у Вітебському державному університеті імені П. М. Машерова (Республіка Білорусь).

 У конференції взяли участь понад 140 науковців з Білорусі, України, Росії, Латвії та Польщі. Робота була організована за сімома секціями: «Історія, теорія і метод джерелознавства», «Джерелознавство історіографії», «Архівознавство. Музейне джерелознавство», «Джерела Середньовіччя і раннього Нового часу», «Джерела Нового часу», «Джерела Новітнього часу», «Губернські учені архівні комісії та їхня діяльність (до 110-річчя ВУАК)».

 О. І. Вовк виступила як модератор секції «Архівознавство. Музейне джерелознавство» і презентувала присутнім доповідь «Відомості про Василя Каразіна та його нащадків у фондах Державного архіву Миколаївської області України».

 Відвідування Вітебського обласного краєзнавчого музею, Вітебського художнього музею, Музею історії Вітебського народного художнього училища дало змогу глибше познайомитися із сучасним станом розвитку краєзнавства, пам’яткознавства і музейної справи у Білорусі, розширити коло професійних контактів.

 Сподіваємося, що контакти між харківськими та вітебськими істориками продовжуватимуться і надалі. Цьому, зокрема, сприятиме реалізація положень Договору про співробітництво, який нещодавно був підписаний між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна і Вітебським державним університетом імені П. М. Машерова (відповідальна за виконання з боку Каразінського університету – О. І. Вовк).