Участь у Літній школі молодого науковця

 З 15 по 19 серпня 2022 року заступник директора ТронькоЦентру Каразінського університету к.і.н. О. І. Вовк взяла участь у роботі Літньої школи молодого науковця 3.0, організованої Радою молодих учених Міністерства освіти і науки України.

 Програма заходу складалася з двох частин: теоретичних лекцій, що забезпечили передумови для формування необхідної бази знань, навичок та професійної компетентності, а також практичної бази завдань, націлених на закріплення результатів та формування особливого індивідуального професійного портрету учасника Школи.

 Зокрема, учасники змогли прослухати лекції на теми:  «Індустрія 5.0 та наука: Оголошення ери інтелектуальної наукової автоматизації» (лектор Марина Хмара); «Сучасні виклики молодих вчених України (на прикладі фізичної культури та спорту» (лектор Ярослав Галан); «Пошук джерел фінансування та формування грантових заявок» (лектор Андрій Хорольський), «Відкрита наука: перспективи для українських молодих вчених» (лектор Олександр Березко) та «Роль комунікацій в сфері діяльності молодих учених» (лектор Володимир Стефінін). Практичний блок організувала і провела голова Ради молодих учених МОН України Олеся Ващук.

 По завершенню Школи усі учасники отримали сертифікати.З програмою заходу можна познайомитися за посиланням.