Сайт ТронькоЦентру визнаний найкращим науково-популярним веб-ресурсом України

 15 жовтня 2022 р. у Київському Будинку вчених НАН України відбулася церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», організованого Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. На конкурс було подано більш ніж 750 заявок від молодих вчених з усіх регіонів України. За підсумками роботи конкурсного журі та підрахунку результатів інтернет-голосування було визначено 98 переможців.

 В номінації «Науково-популярний веб-ресурс (сайт)» перемогу здобула кандидат історичних наук, заступник директора Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Каразінського університету О. І. Вовк. Таким чином, за результатами діяльності в 2021 році сайт ТронькоЦентру визнаний найкращим науково-популярним веб-ресурсом України. Безперечно, ця заслуга не є одноосібною, адже, крім О. І. Вовк, над оформленням і наповненням сайту працювали і працюють також С. В. Лобенко та С. О. Синюрка. Тому перемога належить всьому колективу Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька на чолі з проф. С. М. Куделком.

 Вітаємо Ольгу Ігорівну та колектив Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька ХНУ імені В. Н. Каразіна з цією перемогою і бажаємо нових звершень!