Подорож до Краснограду

 Студенти 3-го та 2-го курсів історичного факультету за програмою навчально-виробничих літніх краєзнавчої та музейно-архівної практик здійснили екскурсію до одного із найстаріших краєзнавчих музейних закладів Слобожанщини – Красноградський краєзнавчий музей ім. П. Д. Мартиновича.

 Студенти мали змогу познайомитися з трьома відділами музею: природничим, історичним, картинною галереєю та своєрідним музеєм під відкритим небом  – справжньою хатою-мазанкою ХІХ ст., в якій розміщена етнографічна експозиція, що достатньо повно демонструє побут селянської родини. Експозицію цього відділу доповнює автентичний вітряний млин, а також сільськогосподарська техніка першої половини ХХ ст.

 Загалом експозиція музею розташована у 38 залах, які знайомлять з історією, природою краю, а також художньою культурою не лише Красноградщини, але України загалом. Подорож виявилася вражаючою. Для більшості учасників музей став відкриттям, насичена, змістовна, різнобічна експозиція подарувала нові знання як з історії та культури краю так і з історії музейної справи Харківщини.

 Студенти-практиканти дізналися не лише багато цікавого, але і отримали гарні емоції від подорожі та професійного спілкування.