Підведено підсумки віртуальної краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Мій Харків ‒ моя Батьківщина»

 Протягом 2020/2021 навчального року тривала віртуальна краєзнавча експедиція учнівської молоді «Мій Харків ‒ моя Батьківщина». Співорганізаторами заходу виступили Департамент освіти Харківської міської ради та історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. В якості експертів до проекту були залучені співробітники Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Каразінського університету.

 Протягом кількох місяців учасники експедиції відвідували лекції та майстер-класи викладачів університету – фахівців у галузі регіональної історії. Крім того, вони готували творчі проекти за заздалегідь визначеними тематичними напрямками – всього на розгляд експертів було подано понад 50 робіт за сімома напрямками. Конкурсне журі у складі декана історичного факультету С. Д. Литовченка, директора ТронькоЦентру С. М. Куделка та заступника директора ТронькоЦентру О. І. Вовк уважно ознайомилося з усіма проектами і визначило переможців.  

 Урочистий прийом авторів та керівників найкращих проектів відбувся на історичному факультеті Каразінського університету 27 травня 2021 р. Усі переможці отримали грамоти. Крім того, були вручені спеціальні нагороди від Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька.

 Вітаємо авторів найкращих проектів, а всім учасникам експедиції бажаємо нових здобутків на ниві краєзнавства!