Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми джерелознавства»: підведено підсумки

 23–24 квітня 2021 р. співробітники ТронькоЦентру взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми джерелознавства», яка раз на два роки відбувається у Вітебському державному університеті імені П. М. Машерова (Республіка Білорусь).

 Між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна і Вітебським державним університетом імені П. М. Машерова з 2019 р. діє Договір про співробітництво. Тож цього року історичний факультет Каразінського університету став одним зі співорганізаторів цієї солідної конференції, яка вважається найбільшим фаховим форумом на теренах Східної Європи.

 Заступник директора ТронькоЦентру к.і.н. О. І. Вовк (відповідальна від української сторони за реалізацію положень договору) увійшла до оргкомітету конференції, а також виступила з доповіддю «Меморіальні дошки у соціокультурному просторі міста: до питання про видові ознаки, функціональні особливості та інформаційну насиченість». К.і.н. С. О. Синюрка виголосила доповідь «Невідоме про відомого: історія однієї публікації М. В. Клочкова про О. С. Лаппо-Данилевського».