Конференція у найстарішому університеті Чехії

 24-26 листопада 2017 р. у стінах філософського факультету Карлового університету (м. Прага, Чеська Республіка) відбулась Міжнародна конференція україністів «Україна як культурний та історичний наратив (мова, історія, література)». Організаторами конференції виступили Східноєвропейський клуб, Чеська асоціація україністів, Інститут східноєвропейських студій філософського факультету Карлового університету. Вона є однією з небагатьох конференцій у Чехії, присвячених україністиці. На конференції було представлено широке коло питань з історії, історії української діаспори Чехії, а також обговорювались проблеми протидії та захисту в інформаційній війні, мовні питання та література.

 Одним з учасників конференції був співробітник Центру краєзнавства, кандидат історичних наук В. Д. Греков, який виступив з доповіддю «До питання історії вживання поняття «Русь»: юридично-правовий та/чи релігійний простір».

 Участь у закордонних конференціях дає можливість не тільки поширити здобутки українських вчених поза межі України, а й перейняти досвід колег, налагодити міжнародні наукові контакти та отримати натхнення на подальшу наукову роботу.