Акція «Національна академія наук України – бібліотекам»

 За ініціативи Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України започатковано акцію з передачі цінних наукових видань муніципальним та університетським бібліотекам в різних регіонах України, а надто тим, які постраждали внаслідок бойових дій.

 21 вересня 2023 р. в рамках цієї акції до Центральної наукової бібліотеки Каразінського університету було передано цінну колекцію видань з культурології, етнології та фольклористики (близько 70 примірників). Про акцію та подаровану колекцію присутнім розповіла старша наукова співробітниця ІМФЕ імені М. Т. Рильського НАН України В. А. Сушко.

 У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Каразінського університету А. В. Пантелеймонов, директорка ЦНБ І. К. Журавльова, декан філософського факультету І. В. Карпенко, завідувач кафедри теорії культури і філософії науки Д. В. Петренко, заступниця директора ТронькоЦентру О. І. Вовк, начальниця відділу етнографії цього ж центру Г. М. Шпорт, співробітники Університету.