До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни присвячена 75-й річниці нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз

 On-line виставка архівних документів до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни присвячена 75-й річниці нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз, що стало початком найбільш страшної та кровопролитної війни в історії нашої держави.

 На виставці представлені документи з фондів Державного архіву Харківської області та Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, більшість з яких публікується вперше. Вони різноманітні як за формою, так і за змістом. Серед них – документи про стан підготовки Харкова до оборони; фотографії та листи слобожан – учасників бойових дій; матеріали про злодіяння, вчинені нацистськими загарбниками на території Харківщини; фотознімки повоєнного часу, що розповідають про увічнення пам’яті про учасників та жертв війни.

 Пропонована оn-line виставка є першою серед запланованого циклу аналогічних заходів, реалізованих спільно ТронькоЦентром та Державним архівом Харківської області.

 Перелік документів з фондів Державного архіву Харківської області

 Перелік документів з фондів Центру краєзнавства

 

[rev_slider alias=”On-line vistavka”]