«Уклін і шана тобі, дорогий світочу знань і вихователю!»: випускники Харківського університету – своїй Alma Mater

 Каразінський університет вже упритул наблизився до свого 215-річчя. Зовсім скоро усі члени університетської родини стануть свідками й учасниками цілої низки цікавих і різноманітних заходів, де віддадуть шану більш ніж двовіковій історії навчального закладу і накреслять перспективи його подальшого розвитку. Поки ж тривають останні приготування, пропонуємо вам згадати деякі моменти святкування 175-річного дня народження Харківського університету.

 На пропонованій он-лайн виставці представлені привітання, надіслані випускниками Харківського університету різних років. Теплі слова своїй Alma Mater спрямували шкільні вчителі і викладачі вищої школи, науковці і громадські діячі.

 Вражає, що їхні «голоси з минулого» за цей час зовсім не втратили своєї актуальності. Навпаки, побажання і поради, які дають вони своїм послідовникам – новим поколінням студентів Харківського університету, лунають надзвичайно співзвучно реаліям сьогодення. Самі ж автори поздоровлень теж не зупинилися у творчому зростанні і в подальші роки досягли ще більш значних успіхів (наприклад, деякі з них після 1980 року були обрані академіками).

 Он-лайн виставка підготована в рамках літньої краєзнавчої навчально-виробничої практики. Використано матеріали газети «Харківський університет» за 1979–1980 роки.

 Укладачі – студентки 4 курсу історичного факультету Ю. Лещенко і Т. Пороло
 Керівник проекту – канд. істор. наук О. І. Вовк
 Розробка і дизайн – С. В. Лобенко
 Науковий консультант – проф. С. М. Куделко