Воркшоп «Культура як метод соціальних змін»

 10 травня 2018 р. заступник директора ТронькоЦентру Ольга Вовк взяла участь у воркшопі «Культура як метод соціальних змін», що відбувся на базі Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка. Організаторами заходу виступили неприбуткова організація «Kultura in Motion» (Швеція, Великобританія, Україна) та платформа «Відкритий Простір/Open Place» (Україна).

 Воркшоп об’єднав близько 30 учасників з Полтави, Харкова, Києва, Львова, Дніпра, Вінниці та інших міст і регіонів України, які представляли музеї різного профілю, бібліотеки, вищі навчальні заклади, органи місцевого самоврядування, неприбуткові громадські організації.

 Досвідом організації виставок та мистецьких перфомансів поділилися Аннелі Беккман – кураторка центру сучасного мистецтва Ботчірка Кунстхалле (Швеція) та Анна Карпенко – незалежна куратора й арт-менеджерка (Білорусь). Також учасники за допомогою методу кейсів обговорили нагальні проблеми сучасних закладів культури України та запропонували можливі шляхи їх вирішення.

 Участь у воркшопі «Культура як метод соціальних змін» дала змогу фахівцям з різних регіонів та суміжних галузей діяльності обмінятися практичним досвідом і накреслити перспективні напрямки подальшої співпраці.