Нові перемоги школярів – членів Малої академії наук України

 10 лютого 2021 року відбувся заключний раунд ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН за секцією «Історичне краєзнавство».

 Серед 20 досліджень, представлених на цьому етапі, дві роботи були виконані під керівництвом співробітників Центру краєзнавства Каразінського університету. Зокрема, учениця Дворічанського ліцею і гуртківка Дворічанського центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Токар презентувала роботу на тему «Ім’я Нобелівського лауреата Іллі Мечникова на карті світу: історія і сучасність» (наукові керівники – проф. С. М. Куделко та методист Л. В. Бабай). Учениця Харківського ліцею № 89 Діана Андріянова виступила з дослідженням «Археологічний туризм на Харківщині: історія та стан розвитку в епоху пандемії COVID-19» (наукові керівники – к.і.н. О. І. Вовк та вчитель В. Л. Карнацевич).

 За результатами захисту школярки розділили друге місце обласного конкурсу. Вітаємо учасниць та їхніх керівників і бажаємо нових звершень!